136 m
Height
34
Floors
2009
Year
completed
Status
Object data
| Height | 136 m (446 ft) ▼ |
| Tip Height | 136 m (446 ft) |
| Building Mass Height | 134 m (440 ft) |
| Height Top Floor | 129 m (423 ft) |
| Floors | 34 |
| Construction Year | 2009 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Architectural Style | modern |
| Address | Av. Presidente Juscelino Kubitschek, 2041 |
| City | São Paulo |
| Country |
|