231 m
Height
52
Floors
2011
Year
completed
Status
Object data Edit
| Height | 231 m (758 ft) ▼ |
| Tip Height | 231 m (758 ft) |
| Height Top Floor | 197 m (647 ft) |
| Floors | 52 |
| Construction Year | 2011 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | office |
| Status | completed |
| Address | Calle 50 con Elvira Méndez |
| City | Panama City |
| Country |
|
Photos Upload
No photos yet.