221 m
Height
54
Floors
2011
Year
completed
Status
Object data
| Height | 221 m (726 ft) ▼ |
| Tip Height | 221 m (726 ft) |
| Height Top Floor | 178 m (583 ft) |
| Floors | 54 |
| Construction Year | 2011 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | commercial office, residential |
| Status | completed |
| Architectural Style | postmodern |
| City | Mandaluyong |
| Country |
|