127 m
Height
40
Floors
2004
Year
completed
Status
Object data
| Height | 127 m (417 ft) ▼ |
| Tip Height | 127 m (417 ft) |
| Building Mass Height | 120 m (394 ft) |
| Floors | 40 |
| Construction Year | 2004 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | residential |
| Status | completed |
| Architectural Style | modern |
| Address | 23 Ferny Avenue |
| City | Gold Coast City |
| Country |
|