94 m
Height
23
Floors
—
Year
completed
Status
Object data
| Height | 94 m (308 ft) ▼ |
| Tip Height | 94 m (308 ft) |
| Height Top Floor | 94 m (308 ft) |
| Floors | 23 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Architectural Style | modern |
| Address | Paseo de la Reforma 373 |
| City | Mexico City |
| Country |
|
Photos Upload
No photos yet.