71 m
Height
23
Floors
—
Year
approved
Status
Object data
| Height | 71 m (234 ft) ▼ |
| Tip Height | 71 m (234 ft) |
| Building Mass Height | 66 m (217 ft) |
| Height Top Floor | 63 m (208 ft) |
| Floors | 23 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | residential condominium |
| Status | approved |
| Architectural Style | modern |
| Address | Rua Joãozito Arruda, s/n |
| City | Fortaleza |
| Country |
|
Photos Upload
No photos yet.