108 m
Height
32
Floors
—
Year
completed
Status
Object data
| Height | 108 m (353 ft) ▼ |
| Tip Height | 108 m (353 ft) |
| Building Mass Height | 102 m (336 ft) |
| Floors | 32 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Address | Praça Tiradentes, 10 |
| City | Rio de Janeiro |
| Country |
|