338 m
Height
68
Floors
2020
Year
completed
Status
Object data
| Height | 338 m (1,109 ft) ▼ |
| Tip Height | 338 m (1,109 ft) |
| Height Top Floor | 317 m (1,041 ft) |
| Floors | 68 |
| Construction Year | 2020 |
| Structural Form | supertall building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Architectural Style | modern |
| City | Seoul |
| Country |
|
Photos Upload
No photos yet.