103 m
Height
31
Floors
2008
Year
completed
Status
Object data Edit
| Height | 103 m (339 ft) ▼ |
| Building Mass Height | 98 m (322 ft) |
| Height Top Floor | 95 m (311 ft) |
| Floors | 31 |
| Construction Year | 2008 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | rental housing |
| Status | completed |
| Address | 43 Rainey Street |
| City | Austin |
| Country |
|