Dukes Keep in Southampton
| Height | 55 m (180 ft) ▼ |
| Tip Height | 55 m (180 ft) |
| Floors | 15 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Address | Marsh Lane |
| City | Southampton |
| Country | United Kingdom |
| Height | 55 m (180 ft) ▼ |
| Tip Height | 55 m (180 ft) |
| Floors | 15 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Address | Marsh Lane |
| City | Southampton |
| Country | United Kingdom |