Office Building in Bournemouth
| Height | 37 m (120 ft) ▼ |
| Tip Height | 37 m (120 ft) |
| Floors | 10 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Address | St. Paul's Road |
| City | Bournemouth |
| Country | United Kingdom |
| Height | 37 m (120 ft) ▼ |
| Tip Height | 37 m (120 ft) |
| Floors | 10 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Address | St. Paul's Road |
| City | Bournemouth |
| Country | United Kingdom |