Airosa in Fuengirola
| Height | 52 m (171 ft) ▼ |
| Tip Height | 52 m (171 ft) |
| Floors | 17 |
| Construction Year | 1975 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | residential |
| Status | completed |
| Address | Jacinto Benavente |
| City | Fuengirola |
| Country | Spain |
| Height | 52 m (171 ft) ▼ |
| Tip Height | 52 m (171 ft) |
| Floors | 17 |
| Construction Year | 1975 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | residential |
| Status | completed |
| Address | Jacinto Benavente |
| City | Fuengirola |
| Country | Spain |