Western Trust & Savings Ltd. in Plymouth
| Height | 41 m (135 ft) ▼ |
| Tip Height | 41 m (135 ft) |
| Floors | 8 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| City | Plymouth |
| Country | United Kingdom |
| Height | 41 m (135 ft) ▼ |
| Tip Height | 41 m (135 ft) |
| Floors | 8 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| City | Plymouth |
| Country | United Kingdom |