Servicio Andaluz de Salud in Almería
| Height | 29 m (94 ft) ▼ |
| Tip Height | 29 m (94 ft) |
| Floors | 7 |
| Construction Year | 2003 |
| Structural Form | low-rise building |
| Main Usage | government office |
| Status | completed |
| City | Almería |
| Country | Spain |
| Height | 29 m (94 ft) ▼ |
| Tip Height | 29 m (94 ft) |
| Floors | 7 |
| Construction Year | 2003 |
| Structural Form | low-rise building |
| Main Usage | government office |
| Status | completed |
| City | Almería |
| Country | Spain |