Windsor House in Belfast
| Height | 80 m (262 ft) ▼ |
| Tip Height | 80 m (262 ft) |
| Floors | 23 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Address | 9-15 Bedford Street |
| City | Belfast |
| Country | United Kingdom |
| Height | 80 m (262 ft) ▼ |
| Tip Height | 80 m (262 ft) |
| Floors | 23 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Address | 9-15 Bedford Street |
| City | Belfast |
| Country | United Kingdom |