Hotel Yaramar in Fuengirola
| Height | 51 m (167 ft) ▼ |
| Tip Height | 51 m (167 ft) |
| Floors | 16 |
| Construction Year | 2000 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | hotel |
| Status | completed |
| Address | Paseo Maritimo Rey de Espana 69 |
| City | Fuengirola |
| Country | Spain |
| Height | 51 m (167 ft) ▼ |
| Tip Height | 51 m (167 ft) |
| Floors | 16 |
| Construction Year | 2000 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | hotel |
| Status | completed |
| Address | Paseo Maritimo Rey de Espana 69 |
| City | Fuengirola |
| Country | Spain |