Frobisher House in Southampton
| Height | 51 m (168 ft) ▼ |
| Tip Height | 51 m (168 ft) |
| Floors | 13 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Address | Nelson Gate |
| City | Southampton |
| Country | United Kingdom |
| Height | 51 m (168 ft) ▼ |
| Tip Height | 51 m (168 ft) |
| Floors | 13 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Address | Nelson Gate |
| City | Southampton |
| Country | United Kingdom |