WML Gebouw in Maastricht
| Height | 43 m (139 ft) ▼ |
| Tip Height | 43 m (139 ft) |
| Floors | 10 |
| Construction Year | 1998 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Address | Limburglaan 25 |
| City | Maastricht |
| Country | Netherlands |
| Height | 43 m (139 ft) ▼ |
| Tip Height | 43 m (139 ft) |
| Floors | 10 |
| Construction Year | 1998 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Address | Limburglaan 25 |
| City | Maastricht |
| Country | Netherlands |