Torre Pelícano in Boca del Río
| Height | 69 m (227 ft) ▼ |
| Tip Height | 69 m (227 ft) |
| Floors | 15 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | residential condominium |
| Status | completed |
| Address | Boulevard Miguel Alemán 741 |
| City | Boca del Río |
| Country | Mexico |
| Height | 69 m (227 ft) ▼ |
| Tip Height | 69 m (227 ft) |
| Floors | 15 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | residential condominium |
| Status | completed |
| Address | Boulevard Miguel Alemán 741 |
| City | Boca del Río |
| Country | Mexico |