Ohra in Arnhem
| Height | 78 m (256 ft) ▼ |
| Tip Height | 78 m (256 ft) |
| Floors | 17 |
| Construction Year | 1997 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Address | Rijksweg West 2 |
| City | Arnhem |
| Country | Netherlands |
| Height | 78 m (256 ft) ▼ |
| Tip Height | 78 m (256 ft) |
| Floors | 17 |
| Construction Year | 1997 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Address | Rijksweg West 2 |
| City | Arnhem |
| Country | Netherlands |