Energy Tower at City Center in Midland
| Height | 267 m (876 ft) ▼ |
| Tip Height | 268 m (879 ft) |
| Floors | 55 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | hotel |
| Status | canceled |
| Architectural Style | structural expressionist |
| City | Midland |
| Country | United States |
| Height | 267 m (876 ft) ▼ |
| Tip Height | 268 m (879 ft) |
| Floors | 55 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | hotel |
| Status | canceled |
| Architectural Style | structural expressionist |
| City | Midland |
| Country | United States |