Project 9865 in Beverly Hills
| Height | 50 m (165 ft) ▼ |
| Tip Height | 50 m (165 ft) |
| Floors | 16 |
| Structural Form | monument |
| Status | completed |
| Address | 9865 West Olympic Boulevard |
| City | Beverly Hills |
| Country | United States |
| Height | 50 m (165 ft) ▼ |
| Tip Height | 50 m (165 ft) |
| Floors | 16 |
| Structural Form | monument |
| Status | completed |
| Address | 9865 West Olympic Boulevard |
| City | Beverly Hills |
| Country | United States |