Forest House in Bournemouth
| Height | 35 m (114 ft) ▼ |
| Tip Height | 35 m (114 ft) |
| Floors | 12 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | residential |
| Status | completed |
| Address | Bath Road |
| City | Bournemouth |
| Country | United Kingdom |
| Height | 35 m (114 ft) ▼ |
| Tip Height | 35 m (114 ft) |
| Floors | 12 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | residential |
| Status | completed |
| Address | Bath Road |
| City | Bournemouth |
| Country | United Kingdom |