Sussex Heights in Brighton
| Height | 82 m (270 ft) ▼ |
| Tip Height | 82 m (270 ft) |
| Floors | 26 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | residential |
| Status | completed |
| Address | St. Margaret's Place |
| City | Brighton |
| Country | United Kingdom |
| Height | 82 m (270 ft) ▼ |
| Tip Height | 82 m (270 ft) |
| Floors | 26 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | residential |
| Status | completed |
| Address | St. Margaret's Place |
| City | Brighton |
| Country | United Kingdom |