Comeron Tower in Taguig
| Height | 125 m (410 ft) ▼ |
| Tip Height | 125 m (410 ft) |
| Floors | 30 |
| Construction Year | 2001 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | residential |
| Status | completed |
| City | Taguig |
| Country | Philippines |
| Height | 125 m (410 ft) ▼ |
| Tip Height | 125 m (410 ft) |
| Floors | 30 |
| Construction Year | 2001 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | residential |
| Status | completed |
| City | Taguig |
| Country | Philippines |