The Address Residence Fountain Views 3 in Dubai
| Height | 332 m (1,089 ft) ▼ |
| Height Top Floor | 303 m |
| Floors | 77 |
| Construction Year | 2019 |
| Structural Form | supertall building |
| Status | completed |
| City | Dubai |
| Country | United Arab Emirates |
| Height | 332 m (1,089 ft) ▼ |
| Height Top Floor | 303 m |
| Floors | 77 |
| Construction Year | 2019 |
| Structural Form | supertall building |
| Status | completed |
| City | Dubai |
| Country | United Arab Emirates |