92 m
Height
23
Floors
1998
Year
completed
Status
Object data
| Height | 92 m (302 ft) ▼ |
| Tip Height | 92 m (302 ft) |
| Height Top Floor | 80 m (262 ft) |
| Floors | 23 |
| Construction Year | 1998 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Architectural Style | postmodern |
| Address | 21 East State Street |
| City | Columbus |
| Country |
|