88 m
Height
20
Floors
1999
Year
completed
Status
Object data
| Height | 88 m (289 ft) ▼ |
| Tip Height | 88 m (289 ft) |
| Height Top Floor | 67 m (219 ft) |
| Floors | 20 |
| Construction Year | 1999 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | commercial office |
| Status | completed |
| Architectural Style | postmodern |
| Address | Muzenstraat 37-107 |
| City | The Hague |
| Country |
|