128 m
Height
26
Floors
2005
Year
completed
Status
Object data
| Height | 128 m (419 ft) ▼ |
| Tip Height | 128 m (419 ft) |
| Height Top Floor | 91 m (298 ft) |
| Floors | 26 |
| Construction Year | 2005 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | hotel, commercial office |
| Status | completed |
| Address | Prinses Margrietplantsoen 25-100 |
| City | The Hague |
| Country |
|