104 m
Height
33
Floors
2007
Year
completed
Status
Object data
| Height | 104 m (340 ft) ▼ |
| Tip Height | 112 m (367 ft) |
| Building Mass Height | 102 m (335 ft) |
| Height Top Floor | 99 m (324 ft) |
| Floors | 33 |
| Construction Year | 2007 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | residential condominium |
| Status | completed |
| Architectural Style | modern |
| Address | 2090 West First Street |
| City | Fort Myers |
| Country |
|