226 m
Height
65
Floors
2011
Year
completed
Status
Object data
| Height | 226 m (741 ft) ▼ |
| Tip Height | 229 m (751 ft) |
| Height Top Floor | 209 m (686 ft) |
| Floors | 65 |
| Construction Year | 2011 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | residential |
| Status | completed |
| Address | Punta Pacífica |
| City | Panama City |
| Country |
|