74 m
Height
20
Floors
—
Year
frame assembly
Status
Object data
| Height | 74 m (242 ft) ▼ |
| Tip Height | 74 m (242 ft) |
| Structure Mass Height | 69 m (227 ft) |
| Height Top Floor | 66 m (215 ft) |
| Floors | 20 |
| Structural Form | high-rise building |
| Main Usage | residential condominium |
| Status | frame assembly |
| Address | Dakota y Arizona |
| City | Mexico City |
| Country |
|
Photos Upload
No photos yet.