105 m
Height
31
Floors
2010
Year
completed
Status
Object data
| Height | 105 m (344 ft) ▼ |
| Tip Height | 119 m (392 ft) |
| Height Top Floor | 91 m (298 ft) |
| Floors | 31 |
| Construction Year | 2010 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | residential |
| Status | completed |
| Address | Winston Way |
| City | London |
| Country |
|
Photos Upload
No photos yet.