139 m
Height
25
Floors
—
Year
canceled
Status
Object data
| Height | 139 m (456 ft) ▼ |
| Tip Height | 160 m (525 ft) |
| Building Mass Height | 110 m (361 ft) |
| Height Top Floor | 102 m (335 ft) |
| Floors | 25 |
| Structural Form | skyscraper |
| Main Usage | commercial office |
| Status | canceled |
| Address | 70 Marsh Wall |
| City | London |
| Country |
|
Photos Upload
No photos yet.